Kuk ;-)

Sestavení jídelníčku zdarma

Jídelníček na hubnutí zdarma!

Rozhodli jste se skoncovat jednou provždy s nadváhou a začít svá přebytečná kila konečně radikálně řešit? Pokud chcete, aby Vaše vynaložená snaha nebyla úplně zbytečná, měli byste se svěřit skutečným odborníkům, kteří Vám v cestě za vysněnou postavou pomůžou. Společně s našimi odborníky zvládnete zhubnout dlouhodobě, bez následného jojo efektu a přitom si vylepšit svou fyzickou i psychickou kondici natolik, že se Vám vrátí již dávno ztracená energie a znova si budete svůj život vychutnávat plnými doušky!

Věděli jste, že máme v ČR již 71 poboček?
Zažádejte si o konzultaci ZDARMA!
Objednat konzultaci

Jídelníček ušitý přímo Vám na míru

Jídelníček na míru

Abyste získali tělo, po kterém jste doposud jen marně toužili, musíte ve svém každodenním životě několik věcí, rituálů a návyků samozřejmě změnit. Pro některé lidi je však provést tyto změny velmi obtížné. Pokud navštívíte naše klientské centrum a budete pravidelně docházet na bezplatné konzultace, dozvíte se vše, co byste k úspěšnému hubnutí mohli potřebovat a co byste vlastně měli dodržovat.

 

Vše začne tím, že se výživový poradce seznámí s Vašimi mírami, počáteční vahou, životním stylem a dosavadním způsobem stravování. Poté se zjistí celkový typ Vašeho metabolismu a právě podle něj a rychlosti, jakou funguje Vaše spalování, Vám bude sestaven jídelníček přesně na míru. Od obyčejných dietních plánů se tento liší v tom, že bude upraven speciálně podle Vašeho těla, ale i oblíbených chutí. Důležité totiž je, abyste se s novými návyky sžili a vydrželi u nich co nejdelší možnou dobu. Právě proto je tento způsob hubnutí založen na důvěrném vztahu mezi klientem a výživovým poradcem, který bude pracovat tak, abyste z výsledků své práce měli radost oba.

 

Pravidelné konzultace

Základem dlouhodobého hubnutí je samozřejmě hlavně odhodlání a síla vydržet. Cíle má většinou každý, kdo s hubnutím začíná, jen málo kdo má však i dostatečnou výdrž na to, aby svých vysněných cílů také sám dosáhnul. Abyste v tomto dlouhém a bezpochyby obtížném boji nebyli zcela sami, můžete se obrátit na naše výživové poradce, kteří svým klientům nabízejí odborné konzultace zcela zdarma! Když se o svém hubnutí, úspěších i selháních budete někomu svěřovat a radit se, bude se Vám celá tato cesta zdát mnohem jednodušší, než jakákoliv jiná dieta nebo výživový plán.

 

Pokud chcete svůj jídelníček na míru, kterým se při svém hubnutí můžete řídit, vyplňte následující formulář. Následně se Vám ozveme a domluvíme společně termín. Všechny poskytované konzultace, které jsou zažádány přes tento formulář jsou ZDARMA.

Nezávazná objednávka konzultace (71 poboček v ČR)

Pokud chcete svůj jídelníček na míru, kterým se při svém hubnutí můžete řídit a bezplatné konzultace s výživovým poradcem, vyplňte následující formulář. Následně Vám zavoláme a domluvíme společně termín. Všechny konzultace s výživovým poradcem, které jsou zažádány přes tento formulář jsou ZDARMA. V případě zájmu si pouze hradíte námi doporučené produkty, které napomáhají k rychlejšímu hubnutí. Začněte hubnout ještě dnes! :-)

Mohli jste o nás slyšet

Mohli jste nás vidět

Nyní ZDARMA

Dnes 28.05.
konzultace se specialistou
ZDARMA

Co získáte konzultací?

 • Dietické poradenství ZDARMA, hradíte si pouze doporučené produkty
 • Pestrý jídelníček na míru spolu se zdravými a chutnými recepty
 • Komplexní diagnostiku na speciálním lékařsky certifikovaném přístroji
 • Osobního vyživového poradce pro podporu a motivaci po celou dobu Vašeho hubnutí
 • Tréninková videa s profesionálním trenérem Davidem Hufem zdarma
Objednat konzultaci

Jak to funguje?

 • Vyplňte formulář na těchto stránkách pro konzultaci zdarma
 • Zavoláme Vám a společně dohodneme termín konzultace
 • Dostavíte se na pobočku kde proběhne úvodní konzultace (cca. 30 minut)
 • Hubnete s chutí, bez hladu, trvale a zdravě
Objednat konzultaci

O portálu vašehubnutí.cz

Pevně věříme, že základem každého úspěšného hubnutí je především strava a disciplína. NATURHOUSE se Vám proto snaží pomoci ve všech směrech - ať už je to úprava jídelníčku anebo aktivní podpora při Vašem hubnutí. Konzultace poskytujeme ZDARMA, hradíte si pouze doporučené produkty!

NATURHOUSE v číslech

 • 71 poboček v ČR
 • 20 let zkušeností
 • přes 4 milióny klientů
 • 40 zemí světa
 • 5 000 profesionálů

Informace

Připravili jsme pro Vás knihu o hubnutí zdarma!

Kniha „Zjistěte si, jaký typ dietáře jste!” zdarma

Váš email je u nás v bezpečí.

Zavřít okno

Jako poděkování za Váš čas strávený na našem webu, jsme pro Vás připravili elektronickou knihu „Zjistěte si, jaký typ dietáře jste a co s tím můžete dělat!” zcela zdarma! Stačí vyplnit formulář na levé straně okna a knihu Vám zdarma zašleme na Váš e-mail.

Co Vás v knize čeká?

 • Praktické tipy & rady o hubnutí
 • Desatero rad pro zhubnutí a udržení štíhlé linie
 • Jak zhubnout efektivně a bez jo-jo efektu
 • Jak přestat jíst navečer
 • ...a mnohem více!