Kuk ;-)

NATURHOUSE

 

NATURHOUSE je nový a nadmíru efektivní způsob, jak úspěšně a dlouhodobě hubnout. Celé tajemství této metody spočívá v bezplatném poradenství mezi klientem a výživovým poradcem. Díky zkušeným dietologům a správnému přístupu začnete konečně hubnout správným způsobem a bude Vám vytvořen individuální jídelníček přesně na míru.

 

Co je to NATURHOUSE?

NATURHOUSE je celosvětová síť dietetických center, která mají své hlavní postavení v České republice a na Slovensku. Celý koncept těchto center byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní je otevřeno již 2 000 jednotlivých poboček ve více než 40 zemích světa. Díky NATURHOUSE se podařilo zhubnout a váhu si udržet už více než 4 000 000 klientům. V České republice NATURHOUSE působí od roku 2008, kdy zde bylo otevřeno úplně první dietetické centrum. Dnes je jich po celém území naší republiky rozmístěno celkem 65, takže to sem mají klienti vždy blízko.

 

Metoda NATURHOUSE

Celá metoda NATURHOUSE spočívá v osobním výživovém poradenství, které je klientům centra poskytováno zdarma a také v dlouhodobé spolupráci s výživovým poradcem, který dokáže sestavit individuální jídelníčky na míru a konzultovat vše týkající se výživy a správné životosprávy. Hlavním principem NATURHOUSE je tedy důvěra a vzájemný vztah mezi klientem a výživovým poradcem.

Náš tip: nenechte hubnutí na náhodě!
zažádejte si o konzultaci ZDARMA
Objednat konzultaci

 

S NATURHOUSE zhubnete jednou provždy

S NATURHOUSE nebudete hladovět ani zkoušet extrémní redukční diety. Nemusíte se obávat konzumace žádných zázračných pilulek ani podivných přípravků. Díky osobnímu výživovému poradci totiž sami dokážete změnit své dosavadní stravovací návyky a osvojíte si nové způsoby, jak se stravovat zdravě, ale hlavně správně.

 

Proč je NATURHOUSE oblíbený?

Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá. S NATURHOUSE budete pozorovat viditelné výsledky již během několika týdnů. Kromě úbytku váhy získáte také svou již dávno ztracenou energii a zlepšíte si svůj momentální zdravotní stav. Konzultace jsou zdarma, a tak Vás Vaše hubnutí finančně nezruinuje a Vám tedy již nezbudou žádné výmluvy, proč hubnutí nadále oddalovat. Jediný kdo nyní stojí v cestě k Vašemu vysněnému tělu, jste Vy sám.

Výhody konzultace

  • Dietické poradenství zcela ZDARMA
  • Pestrý jídelníček ušitý na míru
  • Exkluzivní produkty na bázi bylin
  • Profesionální a motivující přístup personálu
Objednat konzultaci

O portálu vašehubnutí.cz

Pevně věříme, že základem každého úspěšného hubnutí je především strava a disciplína. NATURHOUSE se Vám proto snaží pomoci ve všech směrech - ať už je to úprava jídelníčku anebo aktivní podpora při Vašem hubnutí. Konzultace poskytujeme ZDARMA, hradíte si pouze doporučené produkty!

NATURHOUSE v číslech

  • 71 poboček v ČR
  • 20 let zkušeností
  • přes 4 milióny klientů
  • 40 zemí světa
  • 5 000 profesionálů

Informace