Kuk ;-)

Jak to funguje?


	
	
	

Co je to metoda NATURHOUSE?

Jedná se o tzv. nový způsob úspěšného dlouhodobého hubnutí, jehož tajemství spočívá v bezplatném osobním výživovém poradenství a dlouhodobou spoluprácí s dietologem. Nedílnou součástí NATURHOUSE je tedy především vztah a důvěra mezi klientem a výživovým poradcem. Stanete se dlouhodobými partnery, kteří se musí vzájemně nejen podporovat, ale také si plně důvěřovat.

 

Jak probíhají návštěvy dietetického centra?

Během Vašeho hubnutí budete pravidelně docházet ke svému výživovému poradci, a to nejlépe každý týden. Na těchto setkáních se můžete podělit o své dojmy z hubnutí, pocity změn a úspěchy nebo selhání. Váš dietolog bude pečlivě sledovat celou Vaší hubnoucí cestu a zaznamenávat jednotlivé pokroky, podle nichž se pak přizpůsobují dietní vzorce tak, aby Vaše hubnutí bylo co možná nejefektivnější. Když se budete cítit na pokraji vlastních sil, svého poradce můžete samozřejmě kontaktovat i jiným způsobem. NATURHOUSE je zde od toho, abyste se konečně začali cítit sami se sebou maximálně spokojení a právě proto Vám vyhoví ve všech podmínkách.

 

Jak se objednat na konzultaci?

Rozhodli jste se pro hubnutí s NATURHOUSE? V tom případě nyní stačí objednat se na svou první konzultaci k výživovému poradci. Objednat se můžete zcela jednoduše vyplněním online formuláře, do kterého zadáte pár osobních údajů a v nejbližších dnech Vás bude Vámi vybraná NATURHOUSE pobočka kontaktovat. Všechny poskytované konzultace jsou ZDARMA, hradíte si pouze doporučené produkty.

Náš tip: nenechte hubnutí na náhodě!
zažádejte si o konzultaci ZDARMA
Objednat konzultaci

 

V čem pomůže výživový poradce?

Návštěvy v dietetickém centru jsou časově velmi nenáročné. První návštěva obvykle klientům zabere pouhých 30 minut a ty další pak jen 15. Samozřejmě však závisí na konkrétních případech. Výživový poradce s Vámi bude projednávat zdravotní stav, stravovací návyky a zanalyzuje příčiny, kvůli kterým se Vám doposud nepodařilo zhubnout. Dále pak podstoupíte bioimpedanční analýzu, což je vážení na speciální váze, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení Vašeho těla. Podle všech těchto faktů Vám pak nutriční poradce sestaví jídelníček přesně na míru. Celý proces tedy probíhá rychle a jednoduše a navíc ve velmi příjemném a přátelském prostředí.

 

Protože musí být Vaše dieta maximálně efektivní, doporučí Vám poradci také správný pohyb a pár přírodních produktů vyrobených na bázi bylinek. Všechny tyto produkty a výrobky mají certifikáty Státního zdravotnického ústavu a jsou schváleny i Ministerstvem zdravotnictví. Produkty NATURHOUSE se vyrábějí ve vlastních laboratořích a jsou tedy k dostání pouze u nás.

Co když mi jídla nebudou chutnat?

Jídelníček, který Vám stanoví výživový poradce, je založen přesně na Vašich individuálních potřebách a bude přizpůsoben nejen Vašemu tělu, ale také Vašim konkrétním požadavkům. Obecně však jídelníčky vycházejí ze zásad středomořské kuchyně a jsou tedy lehké, pestré a velmi chutné. Jednotlivá jídla se dají obměňovat a jsou připravovaná z běžně dostupných surovin. Hlavní výhodou jídelníčku u NATURHOUSE je však samozřejmě to, že jsou jídla naprosto zdravá. Obsahují pouze malé množství nasycených tuků a příznivě působí na činnost srdce, cév i celého kardiovaskulárního systému.

 

Pomůžeme Vám zhubnout!

S NATURHOUSE se nebudete nikdy trápit hlady, ani nebudete polykat zázračné pilulky. Vše je založenou pouze na změně jednotlivých stravovacích návyků, které můžete dodržovat celé roky a mít svou vysněnou váhu již na celý život. Hubnutí s NATURHOUSE není nárazová dieta, jedná se o nový životní styl.

 

Hubnutí bez hladovění

Výživový poradce Vám v NATURHOUSE vytvoří kombinaci potravin podle Vašich individuálních potřeb, denního rozvrhu, životních návyků i výdajů energie. Tímto budou Vaše jednotlivé fyziologické, metabolické i biochemické potřeby uspokojeny během celého dne.

 

Pokud jste již zkoušeli řadu nejrůznějších diet a hubnoucích procesů a stále se Vám hubnutí nedařilo, bylo to vždy způsobeno nesprávným stravováním nebo extrémním hladověním a následným jojo efektem. Každý člověk je zcela individuální a proto by měl mít také sestaven svůj vlastní hubnoucí program přesně na míru. Právě o to se snaží NATURHOUSE. Budeme Vás učit pravidelnost, dostatečný pitný režim a stravování 5x až 6x denně. S metodou budete určitě velmi spokojeni, nejen že totiž dosáhnete své cílové optimální váhy, ale navíc si ji budete nyní schopni i dlouhodobě udržet! Viditelné výsledky můžete při dodržování metody NATURHOUSE zpozorovat už po prvním týdnu!

 

Co o nás říkají naši klienti

Marie Lomská
Marie Lomská, Nové Homole

Během 14 měsíců jsem zhubla neuvěřitelných 57Kg a z velikosti 5XL jsem se dostala až na běžnou konfekční velikost 42. Konečně si můžu kupovat normální oblečení a cítit se v něm dobře. Navíc si mé proměny všimlo okolí a zahltilo mne lichotkami. Bez NATURHOUSE bych to nikdy nedokázala!

Přidejte se také ke spokojeným klientům

Objednat konzultaci

Mohli jste nás vidět také na

Slyšeli jste o nás

Jak vám pomůžeme?

 • Poskytneme Vám dietické poradenství ZDARMA, hradíte pouze doporučené produkty
 • Připrávíme Vám pestré jídelníčky, abyste dosáhli ideální váhy a udrželi ji
 • V případě zájmu Vám nabídneme exkluzivní produkty na bázi bylin
 • Náš vstřicný personál Vám poskytne potřebnou motivaci k hubnutí a další informace k Vaší cestě za lepším tělem
Objednat konzultaci

O portálu vašehubnutí.cz

Pevně věříme, že základem každého úspěšného hubnutí je především strava a disciplína. NATURHOUSE se Vám proto snaží pomoci ve všech směrech - ať už je to úprava jídelníčku anebo aktivní podpora při Vašem hubnutí. Konzultace poskytujeme ZDARMA, hradíte si pouze doporučené produkty!

NATURHOUSE v číslech

 • 71 poboček v ČR
 • 20 let zkušeností
 • přes 4 milióny klientů
 • 40 zemí světa
 • 5 000 profesionálů

Informace

Připravili jsme pro Vás knihu o hubnutí zdarma!

Kniha „Zjistěte si, jaký typ dietáře jste!” zdarma

Váš email je u nás v bezpečí.

Zavřít okno

Jako poděkování za Váš čas strávený na našem webu, jsme pro Vás připravili elektronickou knihu „Zjistěte si, jaký typ dietáře jste a co s tím můžete dělat!” zcela zdarma! Stačí vyplnit formulář na levé straně okna a knihu Vám zdarma zašleme na Váš e-mail.

Co Vás v knize čeká?

 • Praktické tipy & rady o hubnutí
 • Desatero rad pro zhubnutí a udržení štíhlé linie
 • Jak zhubnout efektivně a bez jo-jo efektu
 • Jak přestat jíst navečer
 • ...a mnohem více!